Loading...
OdkryjSklepy

No description set
adidas

71 374 06 66

FASHION CLUB

adidas

Innowacyjne obuwie i wiele więcej

adidas narodził się w Niemczech i od dziesięcioleci jest synonimem innowacji, wydajności i stylu. Marka oferuje obuwie i odzież odpowiednie dla każdego sportu i stylu, niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, czy miłośnikiem mody. Od kortów po ulice, nasza marka jest symbolem doskonałości. Inspiruje sportowców i trendsetterów do przekraczania granic i redefiniowania tego, co możliwe. adidas oferuje wydajne i inspirowane sportem produkty lifestylowe w kategoriach takich jak bieganie, fitness i trening, piłka nożna, golf, padel, tenis, sporty outdoorowe i zimowe. Dzięki naszej długiej historii w dziedzinie SPORT PERFORMANCE i dobrze znanym kolekcjom ORIGINALS, wnosimy pasję do sportu, tworzymy niezapomniane chwile kulturowe dzięki naszej ofercie lifestyle. Nasze produkty biją rekordy, wyznaczają trendy i tworzą historię. Wszystko, co robimy, opiera się na jednej prostej myśli: DZIĘKI SPORTOWI MAMY MOC ZMIENIANIA ŻYCIA.

No description set
No description set
No description set
No description set
No description set
No description set
No description set
No description set
No description set
No description set

adidas Outlet Wrocław

  Zlokalizowany we Wrocław Fashion Outlet sklep adidas jest największym lokalem brandu w całym regionie Dolnego Śląska – jego przestrzeń liczy blisko 500 m2. Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty ubrań, obuwia oraz akcesoriów sportowych. W sklepie znajduje się dodatkowo specjalna strefa dedykowana kobietom, gdzie można znaleźć instrukcje i porady dotyczące odpowiedniego doboru staników sportowych. Asortyment sklepu adidas we Wrocław Fashion Outlet obejmuje zarówno kolekcje Originals (lifestyle), jak i Performance (sportowe), zapewniając szeroki wybór produktów dla różnych kategorii dyscyplin, takich jak bieganie,piłka nożna, trening czy outdoor. Sklep wyposażony został również w nowoczesne rozwiązania cyfrowe, które umożliwiają wyświetlanie treści w najwyższej jakości, co współgra z dynamicznym charakterem marki.

  Odwiedź sklep marki

  No description set

  Więcej podobnych

  Zobacz wszystkie
  No description set

  Marc O'Polo

  MARC O’POLO oznacza współczesny styl życia, który łączy autentyczną nowoczesność z wyluzowanym skandynawskim etosem. Komfort, który idzie w parze z wartością i jakością.

  No description set

  ASICS

  ASICS zawsze wierzył w pozytywne korzyści płynące z ruchu dla ciała i umysłu. Założyciel firmy, Kihachiro Onitsuka, uznał, że sport ma moc podnoszenia na duchu. Ponad 70 lat od założenia firmy to przekonanie pozostaje podstawą marki.

  No description set

  Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger to jedna z wiodących na świecie marek lifestylowych, znana z celebrowania esencji klasycznego amerykańskiego stylu.

  Sprawdź ważne informacje

  Odkryj

  Nasze markiPromocjeRestauracje i kawiarnie

  Kochamy dawać członkom Fashion Club wyjątkowe rzeczy. Wyjątkowe oszczędności, wyjątkowe oferty i wyjątkowe możliwości!

  Zostań członkiem Fashion Club
  Graniczna 2, 54-610 Wrocław+48 71 881 05 71
  Wszystkie warunki i zasadyPolityka PrywatnościPliki cookies

  © Wrocław Fashion Outlet, 2023, Wszelkie prawa zastrzeżone