Loading...
OdkryjAktualności

5 kwietnia 2022

Świętuj Wielkanoc razem z nami! Celebrate Easter

No description set

Wielkimi kicami zbliża się do nas Wielkanoc, i my też już czujemy świąteczny nastrój. Zapraszamy na rodzinne zakupy i... polowanie na czekoladowe pisanki!

10 kwietnia, 9:00 - 15:00

Polowanie na pisanki

Poczuj przedsmak wielkanocnej atmosfery już w niedzielę handlową, 10 kwietnia. Od 9:00 do 15:00 na najmłodszych czekać będą czekoladowe jajka. Miejsca, w których znajdą się słodkie niespodzianki, oznaczone będą tabliczką z podpowiedzią - tak, by nawet najmniejsi poszukiwacze mieli szanse je odnaleźć. Czekoladowe jajka będą też na bieżąco uzupełniane, tak, by wystarczyło ich dla każdego – na dzieci czekać będzie łącznie aż 3000 sztuk! Zapraszamy!

Wielkanoc z Villeroy & Boch

„Zastawa sama w sobie też może być dekoracją. Jeśli chcemy wprowadzić na nasz stół nieco więcej koloru i podkreślić charakter świąt, postawmy na wielkanocne naczynia, na których przedstawione zostały zajączki, pisanki czy subtelne, kwiatowe motywy. Takie „tematyczne” talerze czy filiżanki z pewnością zwrócą uwagę naszych gości”, mówi Renata Jaworska, specjalistka Villeroy & Boch.

A może jesteś fanem prostego designu i ekscytujących materiałów? Przez cały kwiecień czeka dodatkowe 20% rabatu od cen outletowych na kolekcję Artesano Original!

Poznaj markę Villeroy & Boch

Świętuj z Le Creuset

Romantyczny róż to jeden z najmodniejszych kolorów sezonu. Jego kobiecą, elegancką aurę możesz przenieść także na swój stół. Odkryj piękne naczynia w kolorze Shell Pink w salonie marki Le Creuset we Wrocław Fashion Outlet.

Odkryj nowy salon Solar

Szukasz eleganckich stylizacji na rodzinne spotkania? Mamy dobre wiadomości! W naszym centrum na dobre zagościł sklep marki Solar Company S.A. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku mody, która od ponad trzech dekad przeplata ponadczasową elegancję z lekkością i naturalnością. Wcześniej obecna była w naszym centrum w formule pop-up, teraz zapraszamy do pięknego nowego salonu!

Sprawdź ważne informacje

Odkryj

Nasze markiPromocjeRestauracje i kawiarnie

Kochamy dawać członkom Fashion Club wyjątkowe rzeczy. Wyjątkowe oszczędności, wyjątkowe oferty i wyjątkowe możliwości!

Zostań członkiem Fashion Club
Graniczna 2, 54-610 Wrocław+48 71 881 05 71
Wszystkie warunki i zasadyPolityka PrywatnościPliki cookies

© Wrocław Fashion Outlet, 2023, Wszelkie prawa zastrzeżone