Loading...
OdkryjAktualności

20 czerwca 2022

Bifor Nowe Horyzonty

No description set

MFF. Nowe Horyzonty 2022 rusza już za wkrótce, dlatego jako oficjalny partner Festiwalu zapraszamy cię na BIFOR! W dwa lipcowe wieczory łąka przy naszym centrum zmieni się w kino plenerowe pełne dobrej zabawy!

Filmowy rozkład jazdy

W repertuarze:

2 lipca o godzinie 21:00 - „Ból i blask” reż. Pedro Almodovar

Głównym bohaterem „Bólu i blasku” jest reżyser filmowy Salvador Mallo (nagrodzony Złotą Palmą w Cannes Antonio Banderas), pogrążony w kryzysie mistrz uwielbiany przez publiczność. Salvador zrywa kolejne więzi ze światem i zwraca się ku przeszłości – czasom dzieciństwa, pierwszej miłości i momentowi, w którym kino stało się dla niego sensem życia. „Ból i blask”, choć zaskakująco kameralny i wyciszony, jednocześnie zawiera w sobie wszystko to, za co kochamy Almodóvara: zachwycającą wrażliwość wizualną, potężną dawkę emocji i ekscentryczne poczucie

ŚLEDŹ WYDARZENIE

9 lipca o godzinie 21:00 - „Mirai” reż. Mamoru Hosoda (animacja z polskim dubbingiem)

Opowieść o rodzącej się zazdrości, która wdziera się w życie 5-letniego Kuna wraz z pojawieniem się w domu młodszej siostry, Mirai. Pewnego dnia chłopiec odkrywa, że w ogrodzie za domem może podróżować w czasie -– wyrusza w przyszłość na spotkanie z nastoletnią już Mirai i w przeszłość, gdzie spotyka swoją mamę z czasów dzieciństwa. Hosoda, spadkobierca najlepszych japońskich twórców animacji, miesza porządki czasowe, nieoczekiwanie przenosi bohaterów z jednej przestrzeni w drugą, przeplata wytwory wyobraźni z tu i teraz, prowadzi widza przez doświadczenia różnych pokoleń. „Mirai” ma przypomnieć o tym, że dzieci też są częścią zaprojektowanego przez dorosłych świata i nie należy o nich zapominać.

ŚLEDŹ WYDARZENIE

Atrakcje, nie tylko dla miłośników dużego ekranu

Poza wyjątkowymi filmami na miejscu już od godziny 20. będzie czekać wiele ciekawych atrakcji!

W programie m. in.:

MUZYKA NA ŻYWO

Koncert jazzowy muzyki filmowej przed seansem.

KONKURS Z NAGRODAMI

Konkurs dla widowni z nagrodami od naszych marek i nie tylko!

ROZMOWY O KINIE

Prelekcja poprowadzona przez Stanisława Abramika z MFF Nowe Horyzonty.

STREFA PREMIUM

Podwójne miejscówki ze stolikiem i przekąskami dla aktywnych członków programu Fashion Club z dostępnymi środkami do wykorzystania. Liczba miejsc będzie ograniczona - więc kto pierwszy ten lepszy. Dołącz już teraz!

PIERWSZE JASKÓŁKI

Stanowisko zdobienia elementów garderoby metodą sitodruku tegorocznym motywem festiwalowej jaskółki. Premierowo! Bądź gotowy na festiwal wcześniej niż inni!

FOODTRUCKI

Ulubione wrocławskie foodtrucki będą czekać na smakoszy przez cały dzień!

Sprawdź szczegółowy regulamin wydarzenia.

O festiwalu

MFF Nowe Horyzonty to festiwal kroczących swoją ścieżką artystów bezkompromisowych. W selekcji festiwalu dominują pozycje wyznaczające światowe trendy – łamiące formę, budzące głębokie dyskusje, wywołujące emocje. Trwające 18 dni święto kina to unikatowa możliwość odkrycia premierowych pozycji i starannie przygotowanych sekcji tematycznych.

Sprawdź ważne informacje

Odkryj

Nasze markiPromocjeRestauracje i kawiarnie

Kochamy dawać członkom Fashion Club wyjątkowe rzeczy. Wyjątkowe oszczędności, wyjątkowe oferty i wyjątkowe możliwości!

Zostań członkiem Fashion Club
Graniczna 2, 54-610 Wrocław+48 71 881 05 71
Wszystkie warunki i zasadyPolityka PrywatnościPliki cookies

© Wrocław Fashion Outlet, 2023, Wszelkie prawa zastrzeżone